• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

KRAVAT

₺ 299,50 ₺ 599,00

Sold Out

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

KRAVAT

₺ 299,50 ₺ 599,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko kravat, özgün ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. Klasik takımlamalarınızın tamamlayıcı parçası olacak tasarım, birbirine paralel formda modern deseniyle kusursuz bir duruş yansıtmanızı sağlıyor. Lüks kumaş dokunun göz alıcı yansımasıyla tek renk desensiz veya desenli gömleklerinizle beraber uyumlu ve çarpıcı bir duruş kazandıracak kravat, sıklıkla kullanacağınız özel bir parça oluyor. Farklı bağlama stillerinde kullanıma uyum sunan tasarım, ofis, özel gün ve davetlerde klasik takımlamalarınızda gözleri üzerinize çekiyor ve karakteristik görünüm kazanmanızı sağlayarak stilinizi bir adım öne taşıyor.

Renk: Renkli

Marka: Vakko

Orijinal Ürün Kodu: STS94325

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868238584894
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: STS94325
  • LIFESTYLE: Contemporary

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION