• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

KRAVAT

₺ 224,50 ₺ 449,00

Sold Out

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

KRAVAT

₺ 224,50 ₺ 449,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko kravat, lacivert renginin özgün ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. Zemin üzeri kontrast renkte desenleriyle klasik takımlamalarınızın tamamlayıcı parçası olacak ayrıcalıklı tasarım, kusursuz bir görünümle gözleri üzerinize çekiyor. Lüks dokunun göz alıcı yansıması ve şıklığıyla çeşitli gömleklerinizle beraber uyumlu ve çarpıcı bir duruş kazandıracak kravat, sıklıkla kullanacağınız bir parça oluyor. Ofis, özel gün ve davetlerde takımlamalarınızda gözleri üzerinize çekecek ayrıcalıklı tasarım, karakteristik ve göz alıcı görünümle stilinizi bir adım öne taşıyor.

Renk: Lacivert

Marka: Vakko

Orijinal Ürün Kodu: 88352

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Navy Blue
  • PRODUCT ID: M868238584953
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: 88352
  • LIFESTYLE: Contemporary

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION