• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

BAG

₺ 5.595,00
  • STD

Please select a size.

COLOR: Black

Black

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

BAG

₺ 5.595,00

* COLOR

Black

SIZE

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Seyahat çantası, konforlu bir yolculuk ve geniş iç hacmi sayesinde yükünüzü hafifletiyor. Şık bir tasarım ve göz dolduran detayları ile eşyalarınızı düzgün bir şekilde istifleyebilirsiniz. Dış zemin kendi logosunu taşıyan desenlerden meydana gelir. Astarı da dış dizaynı ile uyumlu olacak şekilde tasarlanır. İç kısmında gizli bölmeler ve eşyaların dağılmasını önleyen güvenlik kemer detayları bulunur. Ayrıca takım elbiselerinizi de koruyan giysi haznesi de yer alır. Her yere rahatça götürebileceğiniz oldukça kullanışlı bir üründür.

Seyahatlerinizi Ertelemeyin Vakko Seyahat Çantası Edinin

Vakko seyahat çantasının eni 39.5 cm, boyu 61 cm, genişliği 28 cm’dir.  Siyah rengi ile uyumlu tekerlek ve sap detayları bulunur. Dış kısımda güvenliği artıran şifreli kilit sistemi de vardır. Böylece eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilir ve yolculuğunuzun keyfini sürebilirsiniz. Yaz kış kullanım için uygundur. Her sezonda kullanıma uyum sağlar. Seyahat çantasında bulunan çek çek özelliği sayesinde çantanızı zorlanmadan taşıyabilirsiniz. Çanta üzerinde yer alan kimlik bilgilendirici cebi ile iletişim bilgilerinizi yazabilir, ileride karşılaşabileceğiniz risklere karşı tedbirli davranabilirsiniz.

Dış zemin: % 100 monogram Canvas

Renk: siyah

En: 39.5 cm

Boy: 61 cm

Genişlik: 28 cm

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868188293614
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT LENGTH: Travel Bag
  • MATERIAL: %100 Polyester
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION