• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

BAG

₺ 3.995,00

About to run out

  • STD

Please select a size.

COLOR: Brown-Beige

Brown-Beige

Black

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

BAG

₺ 3.995,00

* COLOR

Brown-Beige

Black

SIZE

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Seyahat sırasında ergonomik deneyim sunan geniş iç hacmi seyahat sırasında kişisel eşyalarınızı güvenle taşımak için tercih edilir. Kol ve el askıları ile pratik bir kullanım şeklini benimsemeye yardımcı olur ve beklentilerinizi karşılar. Keyifle kullanabileceğiniz şık tasarımı ile tarzınızı en doğru biçimde ortaya koyar. Hafif ve bir o kadar dayanıklı yapısı ayrıcalık sunar. Elegan bir görünüm yaratarak her kıyafetinize son derece uyumlu bir görünüm kazandırır.

Kişisel Eşyalarınızı Konforla Taşıyabileceksiniz

Vakko seyahat çantasının asil görünümlü tarzı kahve tonları ile aradığınız şıklığı yakalamaya yardımcı olurken 51 cm en, 24 cm boy ve 17.5 cm genişliği ile ergonomik bir kullanım sağlar. Kullanım kolaylığı yaratan geniş iç hacmi tüm özel eşyalarınızı seyahat sırasında güvenle muhafaza eder. Seyahat çanta modelleri arasında en çok ilgi gören bu şık tasarım su geçirmeyen özel yapısı ile tüm mevsimlerde güvenle kullanılabilir.

Dış zemin: %100 Monogram Canvas

Renk: Kahve

En: 51 cm

Boy: 24 cm

Genişlik: 17,5 cm

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Brown
  • PRODUCT ID: M868188297556
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT LENGTH: Travel Bag
  • MATERIAL: %100 Polyester
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION