• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

BAG

₺ 4.495,00

Sold Out

  • STD

Please select a size.

COLOR: Brown-Beige

Brown-Beige

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

BAG

₺ 4.495,00

* COLOR

Brown-Beige

SIZE

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko seyahat çantası tek tarafı tekerlekli sistemi ile kısa süreli seyahatlerde sıklıkla tercih edilir. Ergonomik duruşu omuz ve el askısı ile konfor yaratırken son derece dayanıklı yapı ile üretilen geliştirilmiş dış yüzeyi yaz veya kış mevsimlerde kullanıma uygundur. Kahvebej tonlarındaki Vakko desenleri stilinizi en doğru şekilde yansıtır ve beklentilerinizi karşılar. Uygun ebatları ile özellikle uçak yolcuklarında kabinde kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Seyahat Sırasında En Ergonomik Deneyim

Aradığınız ayrıcalığı kazanarak Vakko seyahat çantası sayesinde kısa süreli yer değişikliklerinde sizde yanınıza kişisel eşyalarınızı alarak son derece hassas bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlanabilir kol askısını kendinize göre şekillendirirken dilerseniz zahmetsiz bir kullanımdan faydalanmak için çift tekerli sürüklenebilir yapısından yararlanabilirsiniz. Yaz veya kış su geçirmeyen dış yüzeyini dilediğiniz gibi deneyimleyerek sizde ayrıcalık sahibi olabilirsiniz. Vakko seyahat çantasının 60 cm en, 31 cm boy ve 27.5 cm genişliğini tüm kişisel eşyalarınızı taşıyabilmek için zahmetsizce kullanabilirsiniz.

Dış zemin: %100 Monogram Canvas

Renk: Kahvebej

En: 60 cm

Boy: 31 cm

Genişlik: 27,5 cm

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Brown
  • PRODUCT ID: M868188297561
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT LENGTH: Travel Bag
  • MATERIAL: %100 Polyester
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION