• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

CABIN SIZE TRAVEL BAG

₺ 3.795,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

CABIN SIZE TRAVEL BAG

₺ 3.795,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Şıklığıyla göz dolduran Vakko kabin boy Seyahat çantası dilediğiniz yere sizinle beraber gelebilen tasarıma sahiptir. Tekerlekli ve çek çekli portatif kullanımı sayesinde seyahat çantası, içerisindeki tüm eşyalarla beraber rahatlıkla sürükleyerek kullanılabilir. Çantanız; içerisine makyaj çantanızı, kıyafetlerinizi ve seyahat boyunca gerekli tüm her şeyi kolayca yerleştirebileceğiniz büyüklükte bir hacme sahiptir. Seyahat ederken size büyük bir kullanım kolaylığı sağlar ve kabin boy tasarımıyla kolaylıkla hareket ettirilebilme imkanı sunar. Uçakla veya otobüsle seyahat ederken kabin boy özelliğe sahip olması sayesinde, çantanız uygun bölmelere kolayca yerleştirilebilir.

Vakko Kabin Boy Seyahat Çantası ile Tarzınızı Tamamlayın.

Vakko’nun minimal tasarımı ve klasik çizgilerinin bir araya getirildiği seyahat çantası, kahverengi ve bej rengiyle göz doldurmaktadır. Kabin boy seyahat çantası, kıyafetlerinizi ve özel eşyalarınızı koruyabilecek şekilde tasarımıyla kolay kullanım imkanı sağlar. Tasarımın dayanıklı ve kaliteli olacak şekilde özenle üretilmesi, uzun süreli kullanım konforuna olanak sunar. Oldukça şık bir tasarım seyahat çantası, oldukça da iddialı detaylar ile bezelidir. Seyahat çantanız her anlamda size kaliteli ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşatır.

Dış Zemin: %100 Polivinil Klorür

Astar: %100 Polyester

Renk: Kahverengi ve bej

En: 35 cm

Boy: 55 cm

Genişlik: 21 cm

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Brown
  • PRODUCT ID: M868167031153
  • BRAND: VAKKO
  • MATERIAL NAME: Pu
  • PRODUCT GROUP DETAIL: Travel Bag
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION