• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

KABİN BOY SEYAHAT ÇANTASI

₺ 3.795,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

KABİN BOY SEYAHAT ÇANTASI

₺ 3.795,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Seyahat çantalarının kullanım amacına uygun olarak seçilmesi yapacağınız seyahatin kalitesini artırır. Yanınıza aldığınız çantadan kaynaklı yaşanacak bir aksilik gününüzü kabusa çevirir. Vakko kabin boy seyahat çantası böylesi bir aksiliğin gerçekleşme ihtimalini ortadan kaldırır. Çekmeli kulpu ve tekerleri sayesinde taşıma kolaylığının tadını çıkarırken şıklığı ile de dikkatleri üzerinize çeker. Suya dayanıklı ve kaliteli materyalden üretilmesi dış darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlar. Kabin boy olarak geçen Vakko seyahat çantasının ölçüleri 33,5x 20x 49 cmdir.

Her Seyahate Uygun Vakko Çantaları

Vakko kabin boy seyahat çantayı hem iş hem de dinlenme amaçlı seyahatleriniz için tercih edebilirsiniz. İç kapakta yer alan fileli kısım seyahat kitleri ya da şarj cihazı gibi malzemelerinizi koymanız için uygun. Kullanışlı iç bölümü ve kıyafetlerinizin hareket etmesini sağlayacak kilitli kayış sistemi ile istediğiniz düzene sahip olursunuz. Çift taraflı fermuar sistemi şıklığı ve dayanıklılığı bir araya getirir. Üzerine takılabilir Vakko imzalı güvenlik kilidi vardır. Brown Sugar Monogram renk seçeneğiyle Vakko ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Dış Zemin: % 100 Monogram Canvas

Renk: Brown Sugar Monogram

Ölçü: 33,5x 20x 49 cm

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Brown
  • PRODUCT ID: M868188297558
  • BRAND: VAKKO
  • MATERIAL NAME: Pu
  • PRODUCT GROUP DETAIL: Travel Bag
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION