• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

SEYAHAT ÇANTASI

₺ 3.195,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

SEYAHAT ÇANTASI

₺ 3.195,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Seyahat çantaları tüm özel eşyalarınızı en güvenilir şekilde muhafaza ederek kişisel ürünleriniz ihtiyaçlara en uygun kullanımı sunar. Sıklıkla tercih edilen dayanıklı dış yüzeyleri tüm mevsim koşullarında size tam bir koruma sağlayarak seyahatleriniz sırasında geniş ebatlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şıklığınızı en doğru şekilde temsil ederek tüm tarzınıza yakışacak olan seyahat çantasının iç bölmeleri ergonomik bir denetim sağlar. Tutma sapındaki yumuşak yapılı malzemesi taşıma sırasında size zahmetsiz bir kullanım oluşturur.

Seyahat Çantası ile Beklentilerinizi Karşılayın

Dış yapısı hassas ve dayanıklı bir şekilde tasarlanan seyahat çantasının 60 cm en, 31 cm bot ve 27.5 cm genişliği bulunur. Oldukça geniş iç hacmi tüm kişisel eşyalarınızı güvenle muhafaza eder. Tekerlekli sürüklenebilen yapısı sayesinde yük taşımak zorunda olmadan seyahat çantasının tutma sapını en konforlu ve güvenilir biçimde kullanabilirsiniz. Omuz ve el askısı bulunan seyahat çantasının ergonomik yapısı size daima ideal bir kullanım şekli kazandırır.

Dış zemin: %100 Monogram Canvas

Renk: Siyah

En: 60 cm

Boy: 31 cm

Genişlik: 27,5 cm

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868188297561
  • BRAND: VAKKO
  • MATERIAL NAME: Pu
  • PRODUCT GROUP DETAIL: Travel Bag
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION