• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

SEYAHAT ÇANTASI

₺ 2.995,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

SEYAHAT ÇANTASI

₺ 2.995,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Çantalar seyahate çıkanların vazgeçilmez aksesuarıdır. Günlük hayatın koşuşturmasından biraz uzaklaşmak isteyenlere Vakko, modern ve kaliteli seyahat çantalarıyla eşlik eder. Dış zemini özel ve kaliteli materyalle, iç astarında ise dış yüzeyle tamamen uyumlu doku ile kaplı olan ürün, uzun ömürlü kullanım için uygundur. Temizleme ya da taşıma sırasında meydana gelebilecek deformelere karşı ürünler ince bir üretim aşamasından geçer. Kendine has Brown Sugar Monogram renk seçeneği ile de Vakko seyahat çantaları, her zaman şıklığını korumak isteyenlerin tercihidir.

Seyahatlerin Ayrılmaz Parçası

51x17,5 cm ölçülere sahip olan Vakko seyahat çantası geniş iç hacmi sayesinde de ihtiyacınız olan bütün eşyalarınızı taşıma imkanı sunar. Hem sağdan hem de soldan açılabilen fermuar tasarımı kullanım kolaylığı sunmasının yanı sıra şık bir görüntü çizer. Üzerinde kolda ve elde taşıyabilmeniz için iki farklı tutma yeri mevcut. Kaliteyi ve şıklığı ön plana alan Vakko, sağladığı konfor ile de seyahatlerin vazgeçilmezi. Her dönem kullanım imkanı sunmasıyla kadın seyahat ürünleri arasında özel bir yere sahiptir.

Dış Zemin: % 100 Monogram Canvas

Renk: Brown Sugar Monogram

Ölçü: 51x 17,5x 24 cm

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Brown
  • PRODUCT ID: M868188297563
  • BRAND: VAKKO
  • MATERIAL NAME: Pu
  • PRODUCT GROUP DETAIL: Travel Bag
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION