• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

SUITCASE

₺ 4.495,00
  • STD

Please select a size.

COLOR: Brown-Beige

Brown-Beige

Black

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

SUITCASE

₺ 4.495,00

* COLOR

Brown-Beige

Black

SIZE

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Günlük kullanım için seçilenler kadar seyahat için seçilen çantalar da tarzınızın yansımasıdır. Vakko çekçekli seyahat çantasıyla tarzınıza elegant bir duruş katabilirsiniz. Ürün hem şık hem rahat kullanımıyla stil sahibi kadınların vazgeçilmez tercihidir. Çantanın altında yer alan teker sistemi taşıma kolaylığı sağlar. Ayrıca dış yüzeyinin suya ve darbeye dayanıklı materyalden üretilmesi uzun süreli kullanım garantisi verir. 59,5x 27,5x 31 cm ölçüleri ve hafifliğiyle de konfor alanınız dışına çıkmadan kalitenin keyfini sürersiniz.

Vakko Seyahat Çantalarında Aranan Tasarımlar

Çekçekli seyahat çantasının her detayında Vakko kalitesi hissedilir. Uzun askısı yardımıyla sürüyerek hareket ettirebilir ya da üzerinde bulunan ikinci kulp sayesinde elde taşıyabilirsiniz. Ayrıca boyut avantajı ile uçaklarda yanınıza alabilir, valiz bekleme derdine son verebilir ve böylece zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Çift taraflı açılıp kapanabilen fermuar sistemi dayanıklılık, şıklık ve kullanım kolaylığını bir arada tercihinize sunar. İlaveten dış yüzeyinde hava koşullarına dayanabilen malzeme kullanılır. Böylece brown sugar monogram renk seçeneğiyle Vakko seyahat çantaları vazgeçilmeziniz haline gelir.

Dış Zemin: % 100 Monogram Canvas

Renk: Brown Sugar Monogram

Ölçü: 59,5x 27,5x 31 cm

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Brown
  • PRODUCT ID: M868188297552
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT LENGTH: Travel Bag
  • MATERIAL: %100 Polyester
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION