• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

SUITCASE

₺ 3.995,00
  • STD

Please select a size.

COLOR: Black

Brown-Beige

Black

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

SUITCASE

₺ 3.995,00

* COLOR

Brown-Beige

Black

SIZE

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Seyahate çıkarken çanta seçimi özenle yapılır. Her ortamda kendine has tarzını yansıtan Vakko,  seyahat çantası alanında da şık tasarımlar ve farklı desenleriyle göz kamaştırır. Dış zemini dayanıklı ve kaliteli malzeme, iç astarı ise polyester olan Vakko seyahat çantası uzun ömürlü kullanım için uygundur. Taşıma esnasında oluşabilecek herhangi bir hasar ihtimaline karşı ürünler özenli üretim ve özel dikim aşamasından geçer. Blacky Black renk seçeneğiyle de tarz olmak isteyen kadınların tamamlayıcı ürünüdür.

Seyahatlerin Konforunu Artıran Vakko Tasarımları

Vakko seyahat çantası 51x17,5 cm ölçülere ve 24 cm iç genişliğe sahiptir. İdeal boyutları sayesinde gideceğiniz mesafe uzak ya da yakın olsa da rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Çift taraflı fermuar özelliği tasarımın şıklığını artırmakla birlikte kullanım kolaylığı sağlar. Ayarlanabilir askısı kolda taşıma imkanı sunarken, elinde taşımak isteyenler için ikinci bir kulp mevcuttur. Kullanıcının rahatlığı için her detayın incelikle düşünüldüğü Vakko seyahat çantalarında şıklık ve zarafetten de ödün verilmiyor. Kadın seyahat ürünleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip.

Dış Zemin: % 100 Monogram Canvas

Renk: Blacky Black

Ölçü: 51x 17,5x 24cm

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868188297563
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT LENGTH: Travel Bag
  • MATERIAL: %100 Deri
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION