• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

SUITCASE

₺ 2.595,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

SUITCASE

₺ 2.595,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Seyahatlerinize ortak edebileceğiniz Vakko seyahat çantası, yolculuklarda büyük bir konfor sunan tasarıma sahiptir. Dayanıklı oluşu sayesinde herhangi bir kırılma veya çatlama problemi ortaya çıkmaz. Tekerlekli ve çek çekli özelliğe sahip çanta, kaliteli malzemelerden üretilmesi sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunar.Seyahat çantası olası problemlerden korumak için özel kılıfıyla muhafaza edilebilir. Çantanın kılıfı, ürünün kullanılmadığı zamanlarda tozlanma gibi olumsuzluklara karşı koruma sağlar.Güvenliği sağlayan fermuarları ve kilitli açma kapama özelliği sayesinde, seyahat çantanız içerisinde eşyalarınızı rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Önemli evraklarınızı, takılarınızı ve kişisel eşyalarınızı seyahatiniz boyunca en güvenli olabilecek şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Vakko Seyahat Çantası Yolculuklarınızda Yanınızda

Kadın seyahat çantası modelleri arasında kaliteli duruşuyla dikkat çeken görünüme sahip çanta, şık detayları ile göz dolduran bir tasarıma sahiptir. Tasarımın genişliği sayesinde yolculuklarınızda istediğiniz gereksinimlerinizi yanınıza alabilirsiniz. Fonksiyonel kullanım sunan ürünün iç bölmelerine kişisel eşyalarınızı, büyük bölümlere de dilediğiniz kıyafetlerinizi rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Çanta, zarif ve aynı zamanda oldukça sade bir görünüme sahip olduğundan alternatif takımlamalarınıza uyum sağlar.Çantanızı, tekerlekli tasarımı sayesinde seyahatiniz boyunca bel ve omuz ağrısı çekmeden istediğiniz yere pratik bir şekilde sürükleyebilirsiniz.

Dış Zemin: %100 Polikarbon

En: 37 Cm

Boy: 57 Cm

Genişlik: 25 Cm

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Anthracite
  • PRODUCT ID: M868206107099
  • BRAND: VAKKO
  • MATERIAL NAME: Pu
  • PRODUCT GROUP DETAIL: Arm Bag
  • LIFESTYLE: Basic

CARE

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION