• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

TRAVEL BAG

₺ 5.595,00

Sold Out

  • STD

Please select a size.

COLOR: Brown-Beige

Brown-Beige

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

TRAVEL BAG

₺ 5.595,00

* COLOR

Brown-Beige

SIZE

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Zarif ve oldukça şık çantalara bünyesinde yer veren, tasarımlarıyla göz dolduran Vakko seyahat çantası modeleri aynı zamanda fonksiyonel bir kullanıma sahiptir. Vakko'nun çizgileri ile bezeli olan çantanın tekerlekli özelliğe sahip olması sayesinde kolaylıkla taşınabilir yapıdadır. Seyahatleriniz boyunca yanınızda olacak çantayı taşıma gereksiniminiz olmaz, konforlu bir şekilde tekerleklerinden yardım alarak sürükleyebilirsiniz. Yapı malzemesinin ekstra hafif olması sayesinde keyifle kullanabileceğiniz bir tasarımdır. Vakko Seyahat Çantası Her Yerde Sizinle. Vakko'nun klasik çizgisi olan kahverengi ve bej rengi seyahat çantanız sayesinde, tarz bir görünüm sizlerle beraber gittiğiniz yerde dikkat çeker. Çekçek özelliği ve iç yüzeyindeki bölme detaylara sahip olan seyahat çantası, sizlere şıklığı ve aynı zamanda konforlu bir kullanım deneyimi yaşatır. Tarzınızı tamamlamaya yardımcı olan seyahat çantası, içerisinde kişisel ve özel tüm eşyalarınızı muhafaza edebilecek büyüklükte kapasiteye sahiptir.

Dış Zemin: %100 Polivinil Klorür

Astar: %100 Polyester

Renk: Kahverengi ve bej

En: 42 cm

Boy: 70 cm

Genişlik: 26 cm

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Brown
  • PRODUCT ID: M868167031251
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT LENGTH: Travel Bag
  • MATERIAL: %100 Polyester
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION