• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Siparişi Onayla
Kategoriler Geri
Arama
{ "promotionBannerData": { "data": { "promotions": [ { "id": "Slider - ", "name": "Anasayfa - Slider", "creative": "https://vakko.akinoncdn.com/cms/2020/06/17/4c73ba1e-4514-42d1-90b9-249971d5a4b9.jpg", "position": "1" } ] } } }

STİLİNİZE ŞIKLIK KATACAK BİR AKSESUAR

Vakko Eşarp Koleksiyonu ile elegant bir stile vurgu yapan Vakko, göz alıcı tasarımları sizin için bir araya getiriyor. Yaz sezonunda coşkulu desenler ve göz alıcı renklerle özel olarak dokunmuş ipek eşarplar, fularlar ve minik boyun fularları kıyafetlerinizi tamamlıyor. Moda sahnesinde kare fularlar, uzun fularlar ve minik fularlar sezona vurgusunu yaparak, aksesuar olarak önemini koruyor.

Sezona vurgusunu yapan geometrik desenlerde hayat bulan eşarbınızı, boynunuza bağlayarak sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz.

Vakko İlkbahar/Yaz Eşarp Koleksiyonu desen ve renklerin ahengi ile göz kamaştırıyor. Sizde boynunuza tek bir düğümle bağlayabileceğiniz minik bir fular ile stilinize canlılık katabilirsiniz.

İlhamını doğanın büyülü güzelliğinden alan bir koleksiyon… Güçlü nüasları yansıtan Vakko Eşarp Koleksiyonu çiçek desenleri ile romantik ve zarif bir siluete vurgu yapıyor.

Şıklığınızı dikkat çekici bir hale getirebileceğiniz, elegan Vakko Eşarp Koleksiyonu ile günün her anında özgün bir stile imza atabilirsiniz.

Vakko kadınının görünümünü güçlendiren graffiti eşarplar, eğlenceli tavrıyla stilinizin enerjisini yükseltiyor. Rengarenk ambiyansıyla dikkat çeken bu koleksiyon ilhamını yaşamın güncel dinamiklerinden alıyor.

Monokrom desenlerin eşlik ettiği lüks dokusu ile dikkat çeken Vakko Fularlar; gündüzden geceye tüm görünümlerin tamamlayıcısı olacak.

Tamamlayıcısı olduğu kıyafete ayrı bir hava katan ve Vakko kadınının elegan duruşunu güçlendiren fularlar, incelikli detayları ile renk ve desenlerin ruhunu yansıtıyor.

Geometrik desenlerde optik illüzyonlar yaratan Vakko Eşarp koleksiyonu, stilinizi bir adım öteye taşıyor. Çarpıcı desenleri ile eşarplar, tüm takımlamaların başrol oyuncusu oluyor.

İpeğin yumuşaklığı ile birleşen ve sanattan ilham alan desenler Vakko kadının stiline ayrıcalıklı bir şıklık katıyor.

Vakko Eşarp Koleksiyonu her detayında zarafeti yansıtıyor. İpeğin ve lüks dokulu kumaşların Vakko’ya özel desenlerle buluştuğu tasarımlar, stilinizin en güçlü aksesuarı olmaya aday.

Üçgen katlayarak boynunuzda ters bir şekilde kullanabileceğiniz, göz alıcı desenleriyle dikkat çeken eşarplar sezonun dinamik tavrına gönderme yapıyor.

Stilinizi güçlendirecek göz alıcı bir aksesuar olan fularlar, yeni sezonda çizgilerin gücünde hayat buluyor. Vakko Kadın Fular Foleksiyonu, göz alıcı stilini ön plana çıkaran kadınlar için ayrıcalıklı nüanslardan oluşuyor.