{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022KK047", "name": "LBV2022KK047", "price": 797.50, "brand": "", "sku": "LBV2022KK047", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "129354", "dimension40": "" }] } }

SPOR ÇANTASI

ANYA HINDMARCH
 
₺ 14.275 ₺ 8.565

Anya Hindmarh spor çantası, tüm sezonlar için tercih edilebilirliği ile ön plana çıkıyor. Siyah rengin asaleti ile hem sportif aktivitelerinizde hem de casual şıklığınızda tercih edebileceğiniz bu cool parça, yan yüzeyde bulunan cep detayı ile fonksiyonel bir kullanıma da dikkat çekiyor. Ayrıcalıklı dikiş detaylarına sahip tasarım, geniş iç hacmi ile konfor sunarken ön yüzeye konumlandırılmış asimetrik kesimli cep detayı tasarımın yalın havasına hareket katıyor.

SPOR PANTOLON

 
₺ 4.999 ₺ 3.999

Vakko yüksek bel spor pantolon, ekru rengin hakimiyetinde minimal formlu tasarımıyla öne çıkıyor. Lastikli bel ve lüks kumaş dokusuyla son derece konforlu hissetmenizi sağlayacak tasarım, düğme detaylı yan cepleri ve düğme detaylı paçasıyla çarpıcı bir stil sunuyor. Günlük ev ve şehir takımlamalarınızda sıklıkla tercih edebileceğiniz zamansız tasarım, tüm üst parçalarla beraber kullanıma uyum sunuyor. Çeşitli sweatshirt, kazak gibi parçalarla beraber takımlayabileceğiniz dar paça tasarım, etkileyici ve iddialı görünüm kazanmanızı sağlıyor ve gözleri üzerinize çekiyor.

Beden

SWEATSHIRT

 
₺ 3.195 ₺ 1.999

Vakko sweatshirt, siyah ve beyaz renkte blok desene sahip çarpıcı tasarımıyla dikkat çekiyor. Lüks dokusu ve kalıbıyla son derece rahat hissetmenizi sağlayacak tasarım, hareketli bir duruş yansıtmanızı sağlıyor. Ayarlanabilir kapüşonlu modern tasarım, çift taraflı fermuar kapamalı tasarımıyla tamamlanıyor. Günlük şehir takımlamalarınızda eşofman altı, tayt ve jean pantolonlarınızla beraber takımlayabileceğiniz uzun kol tasarım, sportif ve dinamik bir görünüm kazanmanızı sağlayarak sokak stilinizde gözleri üzerinize çekiyor.

Beden

SWEATSHIRT

 
₺ 5.999 ₺ 4.799

Vakko dik yaka sweatshirt, ekru renkte modern tasarımıyla göz dolduruyor. Uzun kollu ayrıcalıklı tasarım, göğüs üzeri çıtçıt detaylı cep kapakları ve üst gövdede siyah renkte tasarımıyla çarpıcı bir duruş sunuyor. Geniş banda sahip manşetleri ve bel bandıyla dikkat çeken tasarım, günlük şehir takımlamalarınızda sıklıkla tercih edebileceğiniz bir parça oluyor. İsteğinize göre çeşitli spor etek, tayt ve pantolonlarınızla beraber takımlayabileceğiniz tasarım, sokak stilinizde sportif ve dinamik bir görünüm kazanmanızı sağlayarak gözleri üzerinize çekiyor.

Beden

SPOR AYAKKABI

LE SILLA
 
₺ 6.715 ₺ 3.999

İster klasik ister sportif takımlamalarla tercih edebileceğiniz Le Silla spor ayakkabı, siyah ve beyaz rengin tezat enerjisini gri renk ile taçlandırıyor. Sportif aktivitelerinizden sabah koşunuza kadar ayak konforunuzu en üst düzeye çıkaran model, alt tabanı ile her zemine sağlam basmanızı sağlıyor ve tüm sezonlar için rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Beden