{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022KK065", "name": "LBV2022KK065", "price": 1869.00, "brand": "", "sku": "LBV2022KK065", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "125213", "dimension40": "" }] } }

PALTO

FABIANA FILIPPI
 
₺ 34.999 ₺ 19.999

Kahve tonunun asil şıklığını kış sezonuna yansıtan Fabiana Filippi palto, uzun boyu ve kolları ile şıklığını tamamlıyor. Belde bulunan ince kemer detayı tasarımın sade ama şık havasını pekiştiriyor. Yumuşacık dokusu ile kendine hayran bırakan tasarım, ister klasik kumaş takımlamalarınıza ister elbise ya da jean stilinize kadar pek çok yelpazede uyumu gözler önüne seriyor ve kaliteyi üst seviyede hissettiriyor.

Beden

BOT

PROENZA SCHOULER
 
₺ 14.275 ₺ 10.399

Ayrıcalıklı topuk detayını metalik renk detayı ile harmanlayan Proenza Schouler bot, kare burnu ve bilek boyu ile klasik bir stile kapı aralıyor. İster klasik kumaş takımlamalarınızla ister şık elbiselerinizle takımlayabileceğiniz bu özel parça, ayağınızı zarafetle sarıyor. Modern ve klasik çizgilerin birleşimi olan bu cool parça, fermuar kapama detayı ile pratik bir kullanıma da dikkat çekiyor.

Beden

ELBİSE

 
₺ 8.999 ₺ 3.499

Vakko elbise, gümüş rengin şık çizgisine klasik ve modern yorumların birleşmesi ile dikkat çekiyor. Bisiklet yaka ve uzun detaylı model, midi boyu ile bedeninizi ahenkle sarıyor. Bel bölümünde bulunan hafif drapeli kumaş detayı, bant formu ile harmanlanıyor. Davet şıklığınızdan toplantı stilinize kadar tercih edebileceğiniz bu cool parça, stil sahibi kadınların dolabını süslüyor.

Beden

ELDİVEN

 
₺ 2.095

Vakko eldiven, tek renkte modern tasarımıyla öne çıkıyor. Belirgin dikiş detayıyla dikkat çeken çarpıcı tasarım, soğuk havalarda sıcak hissetmenizi sağlıyor ayrıca stil sahibi görünüm kazandırıyor. Lüks deri yapının şıklığıyla dikkat çeken eldiven, sadeliğe sahip yapısı sayesinde çeşitli dış giyimlerle beraber uyumlu duruş sunuyor. Dış giyimlerinizde çeşitli bere ve atkılarınızla beraber takımlayabileceğiniz tasarım, gösterişli bir görünümle tüm gözleri üzerinize çekiyor.

Beden

KÜPE

 
₺ 2.095

Nani&Co küpe, yüzde yüz metal materyali ve asimetrik formda daire figürleri ile dikkat çekiyor.

ÇANTA

 
₺ 3.115 ₺ 1.869

Vakko deri çanta, ön yüzeye dikkat çeken kemer detayı ile şıklığa dikkat çekiyor. Agraf kapamalı tasarım, pratik bir kullanım sunarken, iç bölümünde bulunan miin fermuar kapamalı cep detayı işlevselliğe dikkat çekiyor. El askısı dışında bir de çıkarılabilir ve ayarlanabilir omuz askısı bulunduran model, casual şehir takımlamalarınıza yeni bir soluk katıyor.