{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022KK104", "name": "LBV2022KK104", "price": 57.00, "brand": "", "sku": "LBV2022KK104", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "129299", "dimension40": "" }] } }

TRİKO

 
₺ 2.499

Vakko triko, beyaz, mavi ve yeşil gibi canlı renklerde dikey bloklu desene sahip tasarımıyla dinamik bir stil sunuyor. Dik yaka modern tasarım, lüks kumaş dokusu ve kalıbı sayesinde gün boyu konforlu hissetmenizi sağlıyor ve üstün rahatlık sunuyor. Günlük şehir takımlamalarınızda çeşitli pantolon ve eteklerinizle beraber takımlayabileceğiniz tasarım, şık ve kusursuz bir görünüm kazanmanızı sağlıyor ve gözleri üzerinize çekiyor.

Beden

PANTOLON

 
₺ 9.999 ₺ 7.999

Vakko by Pier Antonio Gaspari pantolon, lastikli bel detayı ile dikkat çekiyor. Kahve tonu ile öne çıkan bu dar paçalı pantolon, deri materyale sahiptir.

Beden

ÇANTA

GIANCARLO PETRIGLIA
 
₺ 11.875 ₺ 7.125

Mavi rengin sonsuz enerjisi ile stilinizde yer bulan Giancarlo Petriglia çanta, son derece geniş iç hacmi ile işlevsellik sunuyor. Çıkarılabilir askı detayı ile buluşuyor. Kıyafetlerindeki tamamlayıcı unsura dikkat eden ve şıklığından ödün vermeyen kadınların tercihi olan model, kaliteli dokusu ile tarzınızda fark yaratıyor. Sade ve sportif ritmi ile ön plana çıkan model, casual stilinize damga vuruyor.

BOT

LORENA ANTONIAZZI
 
₺ 8.515 ₺ 5.999

Lorena Antoniazzi bot, gri rengin şık silüetini arka yüzeyde bulunan yumuşak doku ile harmanlıyor. Son derece rahat hissetmenizi sağlayan tasarım, yalın ama şık formu ile takımlamalarınızda ön plana çıkıyor. Her renk pantolon ile uyum içinde olan model, ayrıcalıklı iç kumaş dokusu ile ayaklarınızı konforla sarıyor ve sıcacık hissetmenizi sağlıyor. Tasarım ayrıca arka yüzeyinde bir adet yıldız baskı detayı bulunduruyor.

Beden

MONT

 
₺ 12.999

Tam boy fermuar kapama detayını düğme detayları ile buluşturan Vakko mont, alt kup sağ ve sol bölümlerde birer adet cep detayı bulunduruyor. Göğüs üzerinde de bir adet kapaklı cebe sahip olan tasarım, dik yaka ve uzun kol detayları ile harmanlanıyor. Kuzu derisinin ayrıcalıklı hissiyatı ile sıcacık hissedebileceğiniz model, ekru rengin dingin yansıması ile kış stilinizde yer buluyor.

Beden