{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022YE023", "name": "LBV2022YE023", "price": 1499.00, "brand": "", "sku": "LBV2022YE023", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "144121", "dimension40": "" }] } }

AYAKKABI

SANTONI
 
₺ 6.993

Koyu mavi rengiyle öne çıkan Santoni ayakkabı, lüks ve klasik zevklerin bir yansıması olarak kendini gösteriyor. Çift tokalı bant tasarımıyla hareketli bir görünüme dikkat çeken bu model, davet stilinizden şehir takımlamalarınıza kadar uyum sağlıyor. Yüzde yüz deri dokusu ile usta bir işçiliğe gönderme yapan ayakkabı, kauçuk taban detaylandırmasıyla zeminlere sağlam basmanıza imkan tanıyor.

Beden

PANTOLON

 
₺ 4.999

Beyaz rengi ile öne çıkan Vakko by Pt01 pantolon, lüks tasarımı ile dikkat çekiyor. Bel altında pili detayı ile fark yaratan bu standart kalıp tasarım, pamuk ve ipek karışımlı dokusu ile kaliteli bir duruş yansıtıyor. Fermuar ve düğme kapaması ile pratik kullanım sağlayan bu tasarım, yan cepleri ve düğme detay arka cepleri ile kullanış sunuyor. Kemerlerinizle kullanabileceğiniz bu modern stile sahip pantolon, şehir ve ofis stilinizde gömleklerinizle ve t-shirtlerinizle beraber dinamik bir görünüm kazanmanızı sağlıyor.

Beden

GÖMLEK

 
₺ 1.499

Lacivert ve beyaz renklerinin uyumuyla öne çıkan Vakko kısa kollu gömlek, çiçek desene sahip tasarımı ile stilinize hareket katıyor. Tam boy düğme kapamalı bu paşa biritli yakaya sahip tasarım, yüzde yüz pamuk dokusu ile konforlu hissettiriyor. İlkbahar/Yaz sezonunda alternatif takımlamalarınıza eşlik edecek bu comfort fit tasarım, bermudalarınızla ve pantolonlarınızla beraber çarpıcı bir görünüm kazandırıyor ve stilinizi bir adım öne taşıyor.

Beden