{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022YE041", "name": "LBV2022YE041", "price": 209.00, "brand": "", "sku": "LBV2022YE041", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "149263", "dimension40": "" }] } }

MENDİL

 
₺ 299 ₺ 209

Vakko mendil, yalın silüeti ile her renk takımlama için uyumu gözler önüne seriyor. Şık ve dinamik bir ritme sahip olan mendil, farklı katlama stilleri ile işlevselliğe dikkat çekiyor. Mendil, dokuma kumaş detayı ile kaliteli forma da ev sahipliği yapıyor. Klasik takımlamalarınızın tamamlayıcı parçası olan tasarım, el ustalığının en üst düzeyde tutulduğu işçiliği ile zengin bir görünüme imza atmanızı sağlıyor.

Beden

KRAVAT

 
₺ 899 ₺ 629

Lacivert ve gümüş renkleri ile öne çıkan Vakko kravat, yüzde yüz ipek kumaşı ve mikro desenleri ile dikkat çekiyor.

Beden

AYAKKABI

SANTONI
 
₺ 12.990 ₺ 7.999

Stil sahibi erkeklerin beğenisine sunulan Santoni ayakkabı, kahverengi tonu ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Yüzde yüz deri tasarımı ile lüks bir stile vurgu yapan bu tasarım, bağcıklı formu ile kusursuz bir duruş yansıtıyor. Minimal formda tasarımı ile ofis ve davet stiliniz için ideal bir seçim olan bu ayakkabı, klasik takımlamalarınız ile kullanıma uyum sağlıyor ve karakteristik bir görünüm kazandırıyor.

Beden

GÖMLEK

 
₺ 1.499 ₺ 899

Vakko walente yaka gömlek, beyaz rengi ve sadeliğe sahip tasarımı ile dikkat çekiyor. Her erkeğin dolabında bulunması gereken bu zamansız tasarım, minimal formlu ile takımlamalarınızın vazgeçilmezi oluyor. Yüzde yüz pamuk dokusu ile stilinize konforlu bir dokunuşta bulunan bu uzun kollu tasarım, tam boy düğme kapaması ile pratik kullanım sağlıyor. Pantolonlarınızla beraber takımlayabileceğiniz bu gömlek, son derece şık bir görünüm kazanmanızı sağlıyor ve karakteristik bir stil sunuyor.

Beden

TAKIM ELBİSE

VAKKO BY TAGLIATORE
 
₺ 19.990 ₺ 11.994

Vakko by Tagliatore takım elbise, antrasit rengi ve modern tasarımı ile öne çıkıyor. Cep kapakları ve yan yırtmaçları ile ayrıcalık kazanan takım ceketi, ön ortada düğme kapaması ile pratik bir kullanım sağlıyor. İç cep detayı ile kolay bir kullanım sağlayan bu uzun kollu ceket, yakasında yer alan broşu ve düğmeli manşetleri ile bütünlük kazanıyor. Pantolonu ile kusursuz bir duruş yansıtan bu takım elbise, yüzde yüz yeni yün dokusu ile konforlu hissetmenizi sağlıyor. Ofis ve özel davet stilinizde kullanabileceğiniz bu takım, gömlekler, kemerler ve kravatlar ile beraber şık bir görünüm kazandırıyor.

Beden