{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022YE045", "name": "LBV2022YE045", "price": 3999.00, "brand": "", "sku": "LBV2022YE045", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "149268", "dimension40": "" }] } }

AYAKKABI

SANTONI
 
₺ 8.990 ₺ 6.999

Modern görünümlerden klasik takımlamalara kadar uyum sağlayan Santoni ayakkabı, ayrıcalıklı dikiş detaylarına sahip yalın formuyla göz alıcı bir stile vurgu yapıyor. Bağcık kapamalı tasarımıyla pratik bir kullanım sunan bu gri renk model, yüzde yüz deri dokusuyla usta bir işçiliğe de gönderme yapıyor. Kalitesiyle stilinizdeki konforu üst düzeye taşıyan bu ayakkabı, beyaz platformuyla bütünlük yakalarken kauçuk dış tabanı ile zeminlere sağman basmanızı sağlıyor.

Beden

PANTOLON

 
₺ 4.990 ₺ 3.999

Vakko by Berwich pantolon, siyah rengi ve minimal formda tasarımı ile fark yaratıyor. Yan yüzeylerde ve arka yüzeyde yer alan cep kapakları ile ayrıcalıklı bir duruşa vurgu yapan bu tasarım, yan cepleri ile hareket halinde iken kolay bir kullanım sağlıyor. Bağcık detaylı elastik beli ile son derece konforlu bir kullanım sağlayan bu tasarım, gömlekler ve t-shirtler ile beraber çağdaş bir görünüm kazandırıyor.

Siyah rengi ve zamansız tasarımı ile şehir takımlamalarınızın kilit parçası Vakko by Berwich pantolon, yan panellerde yer alan kargo cep detayları ile hareket kazanıyor. Elastik formda bağcıklı beli ile kullanış sunan bu dar paçalı model, her sezon tüm t-shirt, triko, gömlek ve ceketlerle beraber uyum sağlıyor. Her erkeğin gardırobundaki temel parçalardan biri olan bu pantolon, stilinizi bir adım öne taşıyor.

Beden

MONT

MONTECORE
 
₺ 25.999 ₺ 24.999

Bej ve gri renklerle öne çıkan özgün desenlere sahip Vakko by Monte core dokuma mont, minimal formda leopar desenlerle harmanlanıyor. İsteğe göre dik ya da klasik yaka formundaki tercih edebileceğiniz bu tasarım, tam boy fermuar kapamasıyla pratik bir kullanım sağlıyor. Göğüs üzeri ve etek bitimine konumlandırılan kapaklı ceplerle işlevsellik kazanan tasarım, büzgülü bel detaylandırması ile sportif bir stile de gönderme yapıyor.

Beden