{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022YK176", "name": "LBV2022YK176", "price": 1145.00, "brand": "", "sku": "LBV2022YK176", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "143658", "dimension40": "" }] } }

SANDALET

CASADEI
 
₺ 11.645 ₺ 7.999

Beyaz rengi ile dikkat çeken Casadei yuvarlak burun sandalet, stil sahibi kadınların beğenisine sunuluyor. Yüzde yüz deri olan bu standart kalıp tasarım, 7 cm kalın tabanı ile çarpıcı bir stil sunuyor. Cırtcırtlı tutturmaya ve çift bantlı tasarıma sahip bu sandalet, İlkbahar/Yaz sezonu için ideal seçim oluyor. Elbiselerinizle, tulumlarınızla ve ikili takımlamalarınızla beraber kullanabileceğiniz bu tasarım, son derece modern bir görünüm kazandırıyor ve stilinizi bir adım öne taşıyor.

Beden

ÇANTA

MY BEACHY SIDE EMILY IN PARIS
 
₺ 6.295 ₺ 3.777

Saks ve bej renklerin uyumuyla öne çıkan My Beachy Side çanta, örme formuyla göz alıcı bir stil sunuyor. Kapaklı forma sahip minimal formlu bu tasarım, isteğe göre clutch olarak veya zinciri sayesinde omuzda tercih edilebiliyor. Casual şehir hayatında tüm takımlamalarınızda yer alan bu zamansız parça, plaj stiliniz için de son derece ideal bir seçim oluyor.

BİLEZİK

 
₺ 1.145

Ayarlanabilir detaya sahip olan Mishky bilezik, mavi ve kontrast renkli boncukları ile dikkat çekiyor.

BİLEZİK

 
₺ 1.645 ₺ 1.151,50

Mavi ve yeşil renklerde öne çıkan Mishky bilezik, kalın formda tasarımı ile dikkat çekiyor. Boncuklu tasarımı ile stilinize lüks bir dokunuşta bulunan bu ayrıcalıklı tasarım, aksesuar uçlu pembe renk ipi ile ayarlanabiliyor. İlkbahar/Yaz sezonunda stilinize hareket katan detayları ile fark yaratan bu bilezik, son derece modern bir görünüm kazanmanızı sağlıyor.

KÜPE

 
₺ 2.345

Geometrik formda sallantılı yapısıyla fark yaratan Taratata küpe, mavi ve dore renklerin uyumuyla göz alıcı bir stile dikkat çekiyor. Desenleri ve dore zincir detayı ile zarif bir stile vurgu yapan bu parça, stilinize yaptığı modern dokunuş ile vazgeçilmeziniz oluyor. Klips detayıyla pratik bir kullanım sunan bu tasarım, yüzde yüz metal malzemesiyle kaliteli bir işçiliğe vurgu yapıyor.

BLUZ

HAYLEY MENZIES
 
₺ 6.345 ₺ 5.999

Mavi ve beyaz renklerin göz alıcı uyumuyla öne çıkan Hayley Menzies dokuma crop bluz, stil sahibi kadınların beğenisini kazanıyor. Eteklerden pantolonlara uyum sağlayan V yakalı dar kalıp model, askılı kolları ve yüzde yüz pamuk dokusuyla gün boyu konforlu hissettiriyor. Etek bitimi, kol, yaka ve bel bölümlerinde minimal formda delik işi detaylandırmalarına yer veren bu tasarım, tam boy çıtçıtlı düğme detayıyla bütünlük sağlıyor.

Beden

PANTOLON

HAYLEY MENZIES
 
₺ 7.595 ₺ 6.999

Mavi ve beyaz renklerin uyumunu özgün desenlerle buluşturan Hayley Menzies dokuma pantolon, şık ve dinamik bir duruş yansıtıyor. Yüksek beliyle zarifçe saran bu standart kalıp tasarım; tüm crop, gömlek ve ceketlerle uyum sağlayarak casual şehir takımlamalarınıza yenilikçi bir dokunuşta bulunuyor. Bel bölümünde düğme ve fermuar kapamalara yer veren yan cep detaylı bu parça, yüzde yüz pamuk dokusu ve hafif bol kesime sahip pilili üst formuyla konforlu bir giyim sunuyor.

Beden