{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022YK183", "name": "LBV2022YK183", "price": 807.00, "brand": "", "sku": "LBV2022YK183", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "146591", "dimension40": "" }] } }

ŞORT

MY BEACHY SIDE EMILY IN PARIS
 
₺ 2.999

Beyaz rengi ile dikkat çeken My Beachy Side kısa şort, minimal formda modern tasarımı ile alternatif takımlamalarınıza eşlik ediyor. Örgü formu ile ayrıcalık kazanan bu yüksek bel tasarım, havuz ve sahil stilleriniz için vazgeçilmeziniz oluyor. Sadeliğe sahip tasarımı ile sahil stillerinize uyum sağlayacak bu şort, son derece modern bir görünüm kazandırıyor.

Beden

ŞORT

MY BEACHY SIDE EMILY IN PARIS
 
₺ 4.995 ₺ 3.999

My Beachy Side Emily In Paris şort, sallantılı formda tığ işlemeli kalp desenleriyle öne çıkıyor. Kırmızı, bej ve mavi renklerin göz alıcı uyumuyla fark yaratan bu mini boylu örme tasarım, bağlamalı standart beli ile konforlu bir giyim sunuyor. Yaz sezonu şehir ve plaj takımlamalarınıza dinamizm katan bu model, tüm crop ve gömleklerle uyum sağlayarak stil sahibi bir görünüme dikkat çekiyor.

Beden

BLUZ

MY BEACHY SIDE EMILY IN PARIS
 
₺ 4.999

Kırmızı ve mavi renklerin uyumuyla öne çıkan My Beach Side bluz, askılı omuzları ve kare yaka formuyla bütünlük sağlıyor. Yaz sezonu için yapacağınız etek ve şort takımlamalarına şık bir dokunuşta bulunan bu tasarım, benzersiz dikiş detayları ile göz alıcı bir silüet sunuyor. Örme detaylı dantelli formuyla dikkat çeken bu bluz, stil sahibi bir görünüme dikkat çekiyor.

Beden

SANDALET

CLERGERIE
 
₺ 8.645 ₺ 5.999

Mavi rengiyle öne çıkan Clergerie standart kalıp sandalet, çapraz formda dolgulu bant tasarımıyla ayağınıza şık bir dokunuş yapıyor. Şık ve konforlu bir şehir stilini vurgulayan 5 cm platforma sahip bu model, elastik formda çekme bandı ile pratik bir giyim sağlıyor. Yüzde yüz deri dokusuyla usta bir işçiliğe imza atan bu tasarım, stil sahibi bir görünüme dikkat çekiyor.

Beden

BEYAZ ASKILI TRİKO BLUZ

 
₺ 1.345 ₺ 807

Kare yakaya ve omuz askılarına sahip olan Vakko bluz, beyaz rengi ile öne çıkıyor.

Beden

ÇANTA

BERTINI
 
₺ 4.045 ₺ 2.427

Fermuar cepli ana bölmesi ile fonksiyonel kullanım sağlayan Bertini çanta, bej rengi ve püsküllü formu ile fark yaratıyor. Bağcık detaylı büzülebilir formu ile ayrıcalık kazanan bu tasarım, uzun zincir askısı ile omzunuzda taşımaya uyum sağlıyor. 17 cm en, 17 cm boy ve 21 cm yüksekliğe sahip bu çanta, yaz sezonunda alternatif takımlamalarınız ile bir araya gelerek göz alıcı bir görünüm kazandırıyor.