{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022YK184", "name": "LBV2022YK184", "price": 1107.00, "brand": "", "sku": "LBV2022YK184", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "146592", "dimension40": "" }] } }

ŞAPKA

MY BEACHY SIDE EMILY IN PARIS
 
₺ 2.145 ₺ 1.287

Kadın aksesuar koleksiyonunda ayrıcalıklı duruşu ile dikkat çeken My Beachy Side şapka, natürel rengine kırmızı ve beyaz renklerin öne çıktığı can simidi figürleriyle hareket katıyor. Yaz sezonunda plaj ve havuz takımlamalarınıza sıcak ve yenilikçi bir soluk katan bu model, ayrıcalıklı formuyla sıra dışı bir stile vurgu yapıyor. Gözlük ve örme clutchlarla uyum içinde olan şapka, plaj çantanızdaki yerini özenle alıyor.

PANTOLON

MY BEACHY SIDE EMILY IN PARIS
 
₺ 3.999

Kadın giyimine dinamik bir duruş kazandıran My Beachy Side pantolon, beyaz rengiyle fark yaratıyor. Bol paçası ve yüksek beliyle rahat bir stile dikkat çeken bu zamansız tasarım, pamuk karışımlı lüks dokusu ile takımlamalarınıza eşsiz bir dokunuşta bulunuyor. Bel bölümünden aşağı doğru uzanan örme ip detayını kırmızı ve beyaz renkleriyle öne çıkan halkalarla buluşturan bu pantolon, croplardan gömleklere uyumu gözler önüne seriyor.

Beden

BLUZ

MY BEACHY SIDE EMILY IN PARIS
 
₺ 4.999

Kırmızı ve mavi renklerin uyumuyla öne çıkan My Beach Side bluz, askılı omuzları ve kare yaka formuyla bütünlük sağlıyor. Yaz sezonu için yapacağınız etek ve şort takımlamalarına şık bir dokunuşta bulunan bu tasarım, benzersiz dikiş detayları ile göz alıcı bir silüet sunuyor. Örme detaylı dantelli formuyla dikkat çeken bu bluz, stil sahibi bir görünüme dikkat çekiyor.

Beden

ÇANTA

MY BEACHY SIDE EMILY IN PARIS
 
₺ 1.845 ₺ 1.107

Minimal formda yelkenli tasarımıyla öne çıkan My Beachy Side çanta, çıkarılabilir zincir askı detayıyla işlevsellik sunuyor. Lacivert, ekru ve kırmızı renklerin göz alıcı uyumunu ön plana çıkaran bu tasarım, plaj stilinde iddialı yansımaları seven kadınların favorisi oluyor. Kaftan, elbise ya da bermuda stilinize yenilikçi bir dokunuşta bulunan bu tasarım, modern ve ayrıcalıklı bir giyime gönderme yapıyor.

TERLİK

CASADEI
 
₺ 11.325
Beden