• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Siparişi Onayla
Kategoriler Geri
Arama

Vakko Üretim Merkezi

Vakko Üretim Merkezi 2020 yılının Nisan ayını bambaşka bir gün ile karşıladı. Gönüllü olarak iş başı yapan fabrika ekibimiz, Covid-19 salgını ile en güçlü mücadeleyi veren doktor ve sağlık çalışanlarımıza ulaştırmak üzere maske üretimine başladı. Üretim, vardiyalı olarak kesintisiz devam ediyor. Bugün makinaların başında olan Vakko üretim ekibi ile gurur duyuyoruz. Bu seferberliğe katkıda bulunmak amacıyla, VAKKO ÜRETİM MERKEZİ'ni Sağlık Bakanlığımıza teslim etmek üzere maske üretimine tahsis ettik. Sağlıklı günlere... Hep birlikte...

İNCELE

Sürdürülebilir Yaşam

Vakko olarak, sezonların ötesinde doğayı düşünen ve sürdürülebilir modayı destekliyoruz. Sürdürülebilirlik ve yeniden değerlendirme çözümleri geliştirirken, mevcut yeniden kullanım, onarım, bağış ve geri dönüşüm yollarımızı genişlettik. Gelecek koleksiyonlarımız üzerinde düşünürken, sizlere hayatın her anında, bir ömür boyu eşlik edecek zamansız Vakko tasarımları sunmaya devam ediyoruz.

İNCELE

VAKKO iOS APP

VAKKO ANDROID APP

KATALOG

Renkleri ve desenleri ile hayata enerji katan bir koleksiyon. Vakko Kadın Sonbahar/Kış 20 kataloğunu keşfedin.

İNCELE

Vitali Hakko Kreatif Endüstriler Kütüphanesi

Kurulduğu günden bugüne moda ve sanatı ayrılmaz bir bütün olarak gören Vakko, Türkiye’de modanın, sanat ve diğer yaratıcı disiplinlerle bir araya geldiği ve birbirine değer kattığı süreçlere evsahipliği yaptı. Vakko, moda dünyasının yanı sıra sanat dünyasında da birçok ilke imza attı. Bunlardan biri de ilk kez bir moda markası tarafından kurulan Kreatif Endüstriler Kütüphanesi oldu.

İNCELE