BUZ MAŞASI - ANEMONE

CHRISTOFLE
₺ 15.550

Vakko Home serilerinin en sevilen ürünlerinden olan Christofle Anemone Buz Maşası şık ve sade duruşuyla göz dolduruyor. Fransız Art Nouveau akımının modern bir yorumu olarak karşınıza çıkan Anemone buz maşası, gümüş rengi görünümü ile fark yaratıyor. Anemone buz maşası hem masada oldukça hoş bir görünüm sergiliyor hem de evin dilediğiniz bir köşesinde dekoratif olarak kullanılabiliyor. 20 santimetre olan boyutu, sadeliği ve minimal tasarımı ile ön plana çıkan gümüş kaplama buz maşası, lüks zevklerin davet sofralarına yansıması olarak kendini gösteriyor.

Ürün Özellikleri
  • RENK : Çok Renklı
  • ÜRÜN ID : M357066024615
  • MARKA : Chrıstofle
  • ORİJİNAL ÜRÜN KODU : B04243030
  • ÜRÜN GRUBU : İçki Aksesuar
  • ÜRÜN GRUBU DETAYI : Buz Maşası
  • YAŞAM TARZI : Contemporary
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.