• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Siparişi Onayla

Arama

İade & Değişim

İade/Değişim Koşulları


Vakko Online Shop'tan aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ya da değişim kartı ile birlikte iade edebilir, exchange card alabilir, aynı tutarda başka bir ürün ile Vakko mağazalarından değişim yapabilirsiniz. Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Kozmetik(parfüm, oje), gıda(çikolata, çay, kahve, çikolata setleri), abiye, Christofle ürünleri, iç giyim, mayo, bikini, takı, kitap/dergi, teknolojik ürünler, “Kendi Eşarbını Tasarla” ve “İsme Özel Eşarp” ürünlerinde iade ve değişim yapılamamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile iade adresimize ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.


İade Adresimiz:

Vakko Online Shop

Koza Mah. 1673 Sok. No:125 34517 Esenyurt, İstanbul


Ürünleriniz tarafınıza sevk irsaliyesi ile birlikte gönderilmektedir. Sevk irsaliyesininarka tarafında iade formu bulunmaktadır. İade formunda iade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri barkodları ve iade sebebiniz ile birlikte belirtmeniz gerekmektedir. Kargo iade kodunuz irsaliyenin alt bölümünde yer almaktadır. Ürününüzü geri gönderirken iade formu doldurulmuş şekilde, sevk irsaliyesi kargo paketinin içine konulmalıdır.


Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar.


İade talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine geri gönderilir.


Vakko Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin iade işlemini fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde Türkiye'deki size en yakın Vakko kuruluşlarımıza ait mağazalarımızdan yapabilirsiniz. Ürün iadesi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi, değişim kartı ya da fatura çıktısı ile birlikte başvurulması, ürünün orijinal etiketlerinin eksiksiz olması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir. Bulunduğunuz bölgede gidebileceğiniz herhangi bir Vakko mağazamız bulunmuyor ise, iade talebiniz için ürünü iade adresimize gönderebilirsiniz. Vakko kuruluşlarına ait mağazalardan alınan ürünler Vakko Online Shop'tan değiştirilemez ve iade edilemez. Vakko mağazalarından yapılan iadelerin ödemeleri, Vakko Online Shop üzerinden alışveriş yapılan kredi kartına 10 iş günü içerisinde iade edilmektedir.


Vakko Online Shop web sitemizdeki Outlet bölümünden alınan ürünler sadece Outlet mağazalarımızdan değişim yapılabilir.

{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "erp_id":"", "verified":"", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }