Silvia Tcherassi blzer ceket, çağdaş deseni ve çiçek motifleriyle göz dolduruyor. Önde tek düğme kapaması bulunan ayrıcalıklı tasarım, arka yüzeyde dikey şeridi ve etek yüzeyi cep kapaklarıyla dikkat çekiyor. Lüks dokusu ve kalıbı ile eşsiz konfor sunan tasarım, günlük şehir stillerinizden özel gün takımlamalarınıza kadar kullanıma uyum sunuyor. Tek başına veya bluz gibi parçalarla beraber tercih edebileceğiniz ceket, pantolonlarınızla ve eteklerinizle beraber karakteristik şıklık kazanmanızı sağlıyor.

Beden
Ürün Özellikleri
  • RENK : Sıyah
  • ÜRÜN ID : M868289832244
  • MARKA : Sılvıa Tcherassı
  • ORİJİNAL ÜRÜN KODU : 7702931-126
  • ÜRÜN GRUBU : Ceket
  • YAŞAM TARZI : Trend
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.