SANDRA SEPET

BAOBAB
₺ 1.450 ₺ 899

Natürel rengi ile öne çıkan Baobab Sandra küçük boy sepet, mor ve sarı renklerde şerit detaylandırmaları ile dikkat çekiyor. İç ve dış mekan kullanımına uyum sağlayacak bu tasarım, jüt modeli ile doğal bir duruş sergiliyor. Saksılarınızı ve dekor objelerinizi yerleştirebileceğiniz bu sepet, eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmenizi sağlıyor ve bulunduğu ortama lüks bir dokunuşta bulunuyor.

Natürel rengi ile öne çıkan Baobab Sandra küçük boy sepet, mor ve sarı renklerde şerit detaylandırmaları ile dikkat çekiyor. İç ve dış mekan kullanımına uygun olan bu tasarım, tamamen jüt modeli ile doğal bir duruş sergiliyor. Saksılarınız ve dekor ürünlerinizi yerleştirebileceğiniz bu sepet, eşyalarınızı da düzenli bir şekilde muhafaza etmenizi sağlıyor ve bulunduğu ortama lüks bir dokunuşta bulunuyor.

Ürün Özellikleri
  • RENK : Mor
  • ÜRÜN ID : M400202912
  • MARKA : Baobab
  • ORİJİNAL ÜRÜN KODU : Sb2542_s2
  • ÜRÜN GRUBU : Dekoratif Kutu
  • ÜRÜN GRUBU DETAYI : Sepet Deko
  • YAŞAM TARZI : Trend
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.