İPEK BANDANA - GÜNLER

₺ 999 ₺ 699
En iyi kalite ipekten Vakko için özel olarak dokunmuş twillin en özel baskılar ile buluştuğu eşarplar bu sezonda kıyafetlerinizin tamamlayıcısı ve zerafetinizin simgesi olacak.Mezopotamya MÖ 3 bin yıl civarında ilk takvimin doğduğu ve ardından burçların seslerinin yükseldiği yerdi. Gökyüzünün güneşle kaplanan bir yılını on iki bölüme ayırdılar. Galaksideki ay döngüsü ve gezegenlerle bağlantılı olarak, birçok inanca ilham verdiler ve zamanımızın ölçümünü şekillendirdiler.  Biz de Vakko Eşarp Ailesi olarak biraz Astroloji, biraz Astronomiyle siz Vakko Dostları için bu ürünü tasarladık. Tüm galaksi döngüsüne ait on iki bucun da yer aldığı bu özel ürün hem siz hem de sevdikleriniz için güzel enerjiler getirecek bir hediye.  Zamanın ruhunu bu zamansız aksesuarla birleştirerek özgün bir görünüm yaratabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi el ustalığının en üst düzeyde olduğunu simgeleyen "A la Lyonnaise" yani ön yüze dönen ince el dikişi detayı Vakko Eşarpları bu sezonda çevrelemeye devam ediyor.%100 İpek Twill 55x55
Beden
Ürün Özellikleri
  • RENK : Mavı
  • ÜRÜN ID : M300099909
  • MARKA : Vakko
  • ÜRÜN GRUBU : Bandana
  • KUMAŞ TİPİ : Dokuma
  • MATERYAL : %100 İpek
  • YAŞAM TARZI : Trend
  • DESEN : Obje Desenli
Bakım
Yıkama makinede yıkanmaz
Ağartma ağartıcı kullanılmaz
Ütüleme 110°c ütülenebilir
Kuru Temizleme hassas kuru temizleme yapılabilir (p-)
Kurutma tamburlu makinede kurutulmaz
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.