İade ve Değişim

İade/Değişim Koşulları


Vakko Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.


Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir.


Kozmetik, gıda, abiye, iç giyim, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.


İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ürünlerinizin iadesini Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile iade adresimize ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.


İade Adresimiz:


Vakko Online Shop


Koza Mah. 1673 Sok. No:125 34517 Esenyurt, İstanbul


Ücretsiz Gönderi Kodları:


Yurtiçi Kargo İade Müşteri Kodu: 466946081


MNG Kargo İade Müşteri Kodu: 44971313


Ürününüzün bize ulaşmasına takiben, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar.


İade talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine geri gönderilir.


Vakko Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin iade işlemini fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde Türkiye'deki size en yakın Vakko mağazalarımızdan yapabilirsiniz.


Ürün iadesi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi, değişim kartı ya da fatura çıktısı ile birlikte başvurulması, ürünün orijinal etiketlerinin eksiksiz olması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir.


Vakko Online Shop web sitemizdeki Outlet bölümünden alınan ürünlerin değişim işlemleri  sadece Outlet mağazalarımızdan yapılabilmektedir.