• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Siparişi Onayla
Kategoriler Geri
Arama
İade & Değişim

İade/Değişim Koşulları


Vakko Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımız tekrar satışa açıldığında mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.


Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir.


Kozmetik(parfüm, oje), gıda(çikolata, çay, kahve, çikolata setleri), abiye, Christofle ürünleri, iç giyim, mayo, bikini, takı, kitap/dergi, teknolojik ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.


İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile iade adresimize ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir. 


İade Adresimiz:

Vakko Online Shop

Koza Mah. 1673 Sok. No:125 34517 Esenyurt, İstanbul


Ürünleriniz tarafınıza sevk irsaliyesi ile birlikte gönderilmektedir. Sevk irsaliyesinin arka tarafında iade formu bulunmaktadır. İade formunda iade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri barkodları ve iade sebebiniz ile birlikte belirtmeniz gerekmektedir. Kargo iade kodunuz irsaliyenin alt bölümünde yer almaktadır. Ürününüzü geri gönderirken iade formu doldurulmuş şekilde, sevk irsaliyesi kargo paketinin içine konulmalıdır. 


Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar.


İade talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine geri gönderilir.


Vakko Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin iade kabul işlemlerini mağazalarımız tekrar satışa açıldığında mağazalarımızdan, iade işlemi ise Online Shop birimimiz tarafından 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır.


Ürün iadesi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi, değişim kartı ya da fatura çıktısı ile birlikte başvurulması, ürünün orijinal etiketlerinin eksiksiz olması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir.

Vakko Online Shop web sitemizdeki Outlet bölümünden alınan ürünlerin değişim işlemleri mağazalarımız tekrar satışa açıldığında sadece Outlet mağazalarımızdan yapılabilmektedir.