YASTIK

Vakko Home sezon yastıkları koleksiyonunda öne çıkan yastık, gri ve beyaz renklerde şerit deseni ile fark yaratıyor. 56 cm x 56 cm x 5 cm ölçüsü ile kullanım kolaylığı sağlayan bu tasarım, hasır modeli ile son derece doğal bir duruş sergiliyor. İç ve dış mekan mobilyalarınız ile kullanabileceğiniz bu yastık, sandalyeler ve koltuklar ile şık bir görünüm yansıtıyor.

Vakko Home sezon yastıkları koleksiyonunda öne çıkan yastık, gri ve beyaz renklerde şeritli modeli ile fark yaratıyor. 56 cm x 56 cm x 5 cm ölçüsü ile kullanış sağlayan bu tasarım, hasır modeli ile son derece doğal bir duruş sergiliyor. İç ve dış mekan mobilyalarınız ile uyum yakalayacak bu yastık, sandalyeler ve koltuklar ile şık bir görünüm yansıtıyor.

Beden
Ürün Özellikleri
  • RENK : Grı
  • ÜRÜN ID : M400192869
  • MARKA : Vakko
  • ÜRÜN GRUBU : Yastık
  • ÜRÜN GRUBU DETAYI : Sezon Yastık
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.