KOKUNUN GİZEMLİ DÜNYASI

MYSTERIOUS WORLD OF SCENT

Vakko Eau de Cologne, esansın duygu dolu dünyasına büyüleyici bir yolculuk vadediyor. 6 farklı esanstan oluşan Vakko Eau de Cologne, çiçeksi aromalarıyla tazelik ve ferahlık, romantik notalarıyla da unutulmazbir nostalji hissi yaşatıyor.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
KOKUNUN GİZEMLİ DÜNYASI
TANGERINE & MANDARINE

TANGERINE & MANDARINE


Turunçgil ailesinin en taze ve özel kokulu meyvelerinden kırmızı ve sarı mandalina (Tangerine ve Mandarine) özlü kolonyanın üst notaları, tatlı narenciye kokularından oluşuyor. Kokunun kalbinde ise, narin menekşe ve yazın habercisi manolya yer alıyor. Kolonyanın dip notalarına inildikçe ise sıcak misk ve amber karışımı bir koku hissediliyor.

RETRO GARDENIA


Üst notalarında yer alan karanfil ve tarçın gibi baharat notalarıyla Retro Gardenia Eau de Cologne, ihtişamlı ve gizemli bir koku dünyasının kapılarını açıyor. Orta notalarında yer alan sevgi ve zarafetin sembolü gardenya, bergamot, limon, menekşe ve lityum çiçekleri ile süslenerek bal ve misk ile güçlendirildi.
RETRO GARDENIA
RIGA AMBER

RIGA AMBER


Riga Amber eau de Cologne'un üst notlarında yer alan bergamot ve limon ferahlığına sardunya ve erik dokunuşu eşlik ediyor. Orta notalarda yer alan gül, şakayık ve yabani karanfil esintileri kokuya ayrı derinlik katıyor. Riga Amber'in dip notalarında yer alan büyülü paçuli ve sandal ağacı özlerine amber ve vanilya kokuları eşlik ediyor.

WHITE SUEDE MUSK


White Suede Musk Eau de Cologne’un üst notalarında yer alan bergamot ve karanfil kokusu sizi şeffaf bir tazelik ve ferahlıkla karşılıyor. Egzotik kokulu ylang ylang ve sümbülteber (tubereuse) çiçekleri ise kokuya canlılık katarken, dip notalarda yer alan yumuşak tütsü kokulu beyaz misk ve sandal ağacı esansları da sofistike bir hava veriyor.
WHITE SUEDE MUSK
BOIS DE CEDRE ATLAS

BOIS DE CEDRE ATLAS


Kuzey Afrika ve Atlas dağlarında yetişen çamların en değerlilerinden biri olan Sedir ağacının zarif kokusunun üst notalarda olduğu Bois de Cedre Atlas Eau de Cologne’un orta notalarında lilyum yer alıyor. Geleneksel bir koku yaratabilmek için dip notalarda karanfil ve kaini otu esansları ile zenginleştirilen Bois de Cedre Atlas Eau de Cologne, gelenekseli ve canlılığı bir arada sunuyor.

WHITE TEA


Üst notalarında bulunan papatya, armut ve beyaz çayın temiz kokusu kalp notalardaki frezya, leylak ve gül ile kuvvetlenip rahatlatıcı bir his bırakıyor.
WHITE TEA