PARFUMS VAKKO
PARFUMS VAKKO

Parfums Vakko her anınızı eşsiz kılacak algılara hitap eden parfümleri ile yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Etkileyici nota ve karakterlerle ilham verici bir deneyim yaşatan Vakko Kadın ve Erkeği için her seçime uygun parfümlerin arasında INFINITI Serisi, KATIA ve V de VAKKO yer alıyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
VAKKO INFINITI FOR US

Parfums Vakko tarafından Fransız parfümörlerin özenli çalışmaları sonucunda hayat bulan INFINITI For Us, kadın ve erkeği tek bir parfümde buluşturuyor. Kokuların gizemli dünyasında sıra dışı bir yolculuğa çıkaran INFINITI For Us parfüm dünyasında yeni bir soluk olarak nitelendiriliyor. Modern, kalıcı, çarpıcı ve unisex bir parfüm olan INFINITI For Us, kadın ve erkeğin ortak yönlerini bir araya getiriyor. Zamansız ve her ana uygun INFINITI For Us, Kadın teninde feminen, erkek teninde ise maskülen bir nota bırakıyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
VAKKO INFINITI FOR US
VAKKO INFINITI FOR HER

Vakko Infiniti for Her, bir kadının farklı zamanlarda farklı tarzları tercih etmesinden ya da farklı ruh hallerinde olmasından yola çıkarak tasarlanan üç kokusuyla duru, enerjik ve büyüleyici kadınları anlatıyor. Fransa’da üretilen bu üç kokunun ortak özelliği, zarif, iddialı ve büyüleyici olmaları.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
VAKKO INFINITI FOR HER
VAKKO INFINITI FOR HIM

Modern, şehirli ve zamansız Vakko erkeğini ifade eden, sofistike notaların buluştuğu bir parfüm… Üst notalarında misket limonu ve bergamutun, sakız ağacı ile karıştığı ferahlatıcı bir kokteyl.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
VAKKO INFINITI FOR HIM
KATIA

İnci çiçeği, frezya, sümbül, mimoza, gül ve yaseminlerden derlenmiş bir çiçek demeti... Çiçeklerin narin görünüşlerinin yanı sıra güzel kokularından esinlenen bu parfüm, taze baharın kokusunu duyumsamaktan hoşlananlar için ideal.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
KATIA