• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Siparişi Onayla
Kategoriler Geri
Arama
{ "promotionBannerData": { "data": { "promotions": [ { "id": "Slider - ", "name": "Anasayfa - Slider", "creative": "https://vakko.akinoncdn.com/cms/2021/10/18/a7b9091c-e89d-4468-806e-d28eca431f87.jpg", "position": "1" } ] } } }

INFINITI FOR HER

Vakko Infiniti for Her, her kadının farklı ruh hallerinde olmasından yola çıkarak tasarlanan üç kokusuyla duru, enerjik ve büyüleyici kadınları anlatıyor.

INFINITI FOR HIM

Modern, şehirli ve zamansız Vakko erkeğini
ifade eden, sofistike notaların
buluştuğu bir parfüm.

INFINITI FOR US

Parfums Vakko tarafından Fransız parfümörlerin özenli çalışmaları sonucunda hayat bulan INFINITI For Us, kadın ve erkeği tek bir parfümde buluşturuyor.

KATIA

İnci çiçeği, frezya, sümbül, mimoza, gül ve yaseminlerden derlenmiş bir çiçek demeti... Çiçeklerin narin görünüşlerinin yanı sıra güzel kokularından esinlenen bu parfüm, taze baharın kokusunu duyumsamaktan hoşlananlar için ideal.

V DE VAKKO

Vakko erkeği için yaratılan bu koku Akdeniz'in lavanta ağırlıklı, limon ve bergamot kokularının tazeliğini taşıyor.

EAU DE COLOGNE

Kurulduğu günden bu yana yalnızca moda değil bir yaşam tarzı sunan Vakko, Vakko Eau de Cologne ile esansın nostaljik, duygu dolu dünyasına yepyeni ve büyüleyici bir yolculuk vadediyor.

L'OJE DE VAKKO

Vakko'dan bir ilk daha! Vakko’nun renk ustalığının kozmetiğe yansıması olan “L’Oje de Vakko”, renklerin etkisini ve ışığın yansımasını tırnaklarda hissettirmeye hazırlanıyor.