• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Siparişi Onayla
Kategoriler Geri
Arama
{ "promotionBannerData": { "data": { "promotions": [ { "id": "Slider - https://www.vakkolatelier.com/", "name": "Late - Slider", "creative": "https://vakko.akinoncdn.com/cms/2020/07/07/9da57bf8-584b-4507-a973-b5c87df2d9bd.jpg", "position": "1" } ] } } }

VAKKO PATISSERIE

Vakko Patisserie, çay saatine getirdiği yeni tatlar ile sizleri haute couture bir pastacılık deneyimine davet ediyor.

VAKKO BISTROT

Fransız mutfağını ve dünya lezzetlerini göz alıcı sunumlar ile bir araya getiren yepyeni bir Vakko deneyimi… Vakko hayata lezzet katmaya Vakko Bistrot ile devam ediyor.

VAKKO L'ATELIER KATALOG

Her detayında Vakko şıklığını yansıtan, damaklarda iz bırakan lezzetler zarif sunumlar ile bir araya geliyor. Vakko L’atelier ile benzersiz bir lezzet yolculuğuna davetlisiniz. Kataloğumuzu keşfedin.

VAKKO CHOCOLATE

Eşsiz tat ve şık sunum! Farklı çeşitleriyle akılda ve damakta unutulmaz bir iz bırakan Vakko Chocolate, benzersiz bir lezzet yolculuğunun kapılarını aralıyor.

VAKKO ICE CREAM

Hayatın keyifli tadı! Eşsiz lezzetlere sahip Vakko Ice Cream, özel sunumları ve benzersiz aromalarıyla damaklarda kalıcı bir iz bırakıyor.

VAKKO DELIGHT COOKIES

Dünyadan seçilmiş tarifleri yeniden yorumlayan Vakko Patisserie şefleri mutluluğun en tatlı halini paylaşıma açıyor. Lezzetini Vakko şıklığı ile beraber cömertçe yansıtan ‘Vakko Delight Cookies’ ilk tadımda kalbinizi çalacak!

VAKKO DELIGHT CONFITURE

Dünyanın seçilmiş tariflerini yeniden yorumlayan Vakko Patisserie şefleri taze meyveleri zarif bir sunum ile bir araya getiriyor. El yapımı tarifler, mükemmel lezzeti ile özenle seçilmiş taze meyvelerin doğallığını yansıtarak sizler ile buluşuyor. Lezzet dolu bir dünyanın kapılarını aralayan Vakko Patisserie ile tatlı bir yolculuğa davetlisiniz.