BAMBU AMERİKAN SERVİSİ

₺ 645

Natürel rengi ile öne çıkan Amerikan servis, Vakko Home masa tekstili koleksiyonunda yerini alıyor. Tamamen bambu modeli ile doğal bir duruş yansıtan bu tasarım, bambu çubuklarının arasında yer alan yuvarlak formda süslemeleri ile ayrıcalık kazanıyor. Günlük ve özel davet sofralarınızda kullanıma uyum sağlayan bu Amerikan servis, kusursuz tasarımı ile fark yaratıyor.

Natürel rengi ile öne çıkan bambu Amerikan servis, Vakko Home masa tekstili koleksiyonunda yerini alıyor. Tamamen bambu modeli ile doğal bir duruş yansıtan bu tasarım, bambu çubuklarının arasında yer alan yuvarlak formda süslemeleri ile ayrıcalık kazanıyor. Ortası delik detaya sahip bu Amerikan servis, günlük ve özel davet sofralarınızda kullanıma uyum sağlıyor ve lüks bir duruş sergiliyor.

Beden
Ürün Özellikleri
  • RENK : Bej
  • ÜRÜN ID : M400194368
  • MARKA : Vakko
  • ÜRÜN GRUBU : Sofra Tekstili
  • ÜRÜN GRUBU DETAYI : Amerikan Servisi
  • YAŞAM TARZI : Basic
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.