HASIR AMERİKAN SERVİSİ

₺ 595 ₺ 399

Özel davet sofralarınıza modern bir dokunuşta bulunan Vakko Amerikan Servisi, hasır malzemesiyle kaliteyi üst seviyeye taşıyor. 35 cm ölçüye sahip bu işlevsel tasarım, Vakko Home ayrıcalığıyla masa tekstili koleksiyonunda lüks zevklerin bir yansıması olarak kendini gösteriyor. Yemek takımlarınızı konumlandırabileceğiniz şık bir servis seçimi olan bu ürün, kullanımınızdaki güncelliğini daima koruyor.

Beden
Ürün Özellikleri
  • RENK : Sıyah
  • ÜRÜN ID : M400158723
  • MARKA : Vakko
  • ÜRÜN GRUBU : Sofra Tekstili
  • YAŞAM TARZI : Trend
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.