PEÇETE

₺ 375 ₺ 263

Vakko peçete, beyaz rengi ve minimal formda tasarımı ile öne çıkıyor. 50 cm x 50 cm ölçüsüne sahip bu ayrıcalıklı tasarım, pamuk karışımlı lüks dokusu ile kusursuz bir duruş sergiliyor. Günlük ve özel davet sofralarınızda vazgeçilmez seçiminiz olacak bu peçete, sofralarınızda kullanım kolaylığı sağlıyor ve farklı dekorasyona sahip masalarınız ile uyum yakalıyor.

Vakko peçete, beyaz rengi ve minimal formda tasarımı ile öne çıkıyor. 50 cm x 50 cm ölçüsüne sahip bu ayrıcalıklı tasarım, pamuk karışımlı lüks dokusu ile kusursuz bir duruş sergiliyor. Günlük ve özel davet sofralarınızda vazgeçilmeziniz olacak bu peçete, sofralarınızda kullanış sağlıyor ve farklı dekorasyona sahip masalarınız ile uyum yakalıyor.

Beden
Ürün Özellikleri
  • RENK : Beyaz
  • ÜRÜN ID : M300083252
  • MARKA : Vakko
  • ÜRÜN GRUBU : Sofra Tekstili
  • MATERYAL : %65 Pamuk, %35 Polyester
  • ÜRÜN GRUBU DETAYI : Peçete
  • YAŞAM TARZI : Basic
Bakım
Yıkama 30ºc makinede yıkanabilir
Ağartma ağartıcı kullanılmaz
Ütüleme 110°c ütülenebilir
Kuru Temizleme hassas kuru temizleme yapılabilir (p-)
Kurutma tamburlu makinede kurutulmaz
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.