MUMLUK - VERTIGO

CHRISTOFLE
₺ 27.350

Vakko Home kategorisinin en klasik tasarım ürünlerinden olan ve 2002 yılında Andrée Putman tarafından tasarlanan Vertigo koleksiyonu içerisinde yer alan mumluk, asimetrik halka tasarımıyla ön plana çıkıyor.Sadeliği ve minimal tasarımı ile kendini gösteriyor. Tamamı gümüş kaplama olan mumluk, düz bir yüzey üzerinde yer alan halkaları ile modern ve lüks zevklerin yansıması olarak görünüyor. Vertigo mumluk, dışı gümüş kaplama, 23 santimetrelik ebatı ile de oldukça sade bir duruş sergiliyor.

Ürün Özellikleri
  • RENK : Çok Renklı
  • ÜRÜN ID : M357066026220
  • MARKA : Chrıstofle
  • ORİJİNAL ÜRÜN KODU : B04210076
  • ÜRÜN GRUBU : Şamdan&mumluk&fener
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.