AÇIK MAVİ BLUZ

LOVE SHACK FANCY
₺ 17.450 ₺ 12.215

Fırfırlı yakaya, düşük kollara ve askılı omuzlara sahip olan Love Shack Fancy bluz, mavi tonlu çiçek desenleri ile dikkat çekiyor.

Beden
Ürün Özellikleri
  • RENK : Mavı
  • ÜRÜN ID : M400374416
  • MARKA : Love Shack Fancy
  • ORİJİNAL ÜRÜN KODU : Emalın Top T1189-1658
  • ÜRÜN GRUBU : Bluz
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.