KAFTAN

ALEXIS
₺ 28.000

Kahve, sarı renkli desenleri ile öne çıkan Alexis kaftan, asimetrik yakası ve önünde yer alan pencere detayı ile öne çıkıyor. Hacimli uzun kollara sahip olan bu modelin arka orta bölümünde fermuar kapama detayı yer alıyor.

Beden
Ürün Özellikleri
  • RENK : Sarı
  • ÜRÜN ID : M400285354
  • MARKA : Alexıs
  • ORİJİNAL ÜRÜN KODU : Mırela
  • ÜRÜN GRUBU : Kaftan
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.