MINT ELBİSE

PEARL&CAVIAR
₺ 13.450

Mint tonu, balıksırtı desenleri, çapraz ip detaylı derin sırt dekoltesi ve boncuk detaylı bağcıklı beli ile dikkat çeken Pearl&Caviar elbise, derin göğüs dekoltesine sahiptir.

Beden
Ürün Özellikleri
  • RENK : Yeşıl
  • ÜRÜN ID : M400338315
  • MARKA : Pearl&cavıar
  • ORİJİNAL ÜRÜN KODU : S24p5081
  • ÜRÜN GRUBU : Elbise
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.