ŞAPKA

SİEDRES

Stil sahibi kadınların beğenisine sunulan Siedres şapka, canlı renklerde çiçek desene sahip tasarımı ile dikkat çekiyor. Ön ortada marka yaması ile karakteristik bir duruş yansıtan bu tasarım, yumuşak dokusu ile başınızı zarifçe sarıyor. Dikiş detayları ve stilinize hareket katan tasarımı ile fark yaratan bu şapka, şehir, plaj ve havuz stillerinizde kullanıma uyum sağlıyor ve modern bir görünüm kazandırıyor.

Beden
Ürün Özellikleri
  • RENK : Çok Renklı
  • ÜRÜN ID : M400213696
  • MARKA : Siedres
  • ORİJİNAL ÜRÜN KODU : Ss22ac04mc
  • ÜRÜN GRUBU : Şapka
  • YAŞAM TARZI : Trend
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.