BARDAK ALTLIĞI SETİ 6'LI

LOCATELLI
₺ 8.650

Tekne aksesuarları koleksiyonunda öne çıkan Locatelli bardak altlığı seti, natürel rengi ve modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Birbirine geçmeli formda standı ile kullanım kolaylığı sağlayan bu tasarım, gümüş uç detaylı halat modeli ile fark yaratıyor. Teknenizde kullanabileceğiniz ve yuvarlak formda altı adet bardak altlığı içeren bu set, içecek sunumlarınıza şık bir dokunuşta bulunuyor.

Tekne aksesuarları koleksiyonunda öne çıkan Locatelli bardak altlığı seti, natürel rengi ve modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Birbirine geçmeli formda standı ile kullanış sağlayan bu tasarım, gümüş uç detaylı halat modeli ile fark yaratıyor. Teknenizde kullanabileceğiniz ve yuvarlak formda altı adet bardak altlığı içeren bu set, içecek sunumlarınıza şık bir dokunuşta bulunuyor.

Ürün Özellikleri
  • RENK : Bej
  • ÜRÜN ID : M400215577
  • MARKA : Locatellı
  • ORİJİNAL ÜRÜN KODU : Cc-dr-scsr-nat
  • ÜRÜN GRUBU : Servis Aksesuar
  • ÜRÜN GRUBU DETAYI : Bardak Altlık
  • YAŞAM TARZI : Contemporary
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.