Teslimat&İade

Standart Teslimat


Standart gönderim seçeneklerinde, siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi ve MNG Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. 1000 TL ve üstü siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 1000 TL altı siparişlerinizde kargo bedeli 39,90 TL'dir.


İadeler, Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile ücretsiz olarak yapılabilir.


30 Gün İçerisinde İade Ve Değişim İmkanı


Vakko Online Shop sitesinden aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile iade edebilir, aynı tutarda başka bir ürün ile Vakko mağazalarından değişim yapabilir, exchange card alabilirsiniz. Ürün iadesi ve değişimi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi veya faturasıyla birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış, orijinal ambalajının bozulmamış olması, etiketlerinin çıkarılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.


Ürünlerinizin iadesini Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz.


Ürün Değişimi


Vakko Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişimi sadece Vakko mağazalarımızdan yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede gidebileceğiniz herhangi bir Vakko mağazamız bulunmuyor ise, ürünleriniz ile gönderilen sevk irsaliyesinin arka tarafındaki iade formunu doldurarak iade talebiniz için ürünü iade adresimize gönderebilirsiniz.


Detaylı bilgi için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.