• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Siparişi Onayla
Kategoriler Geri
Arama
Teslimat&İade
TESLİMAT

Standart gönderim seçeneklerinde, siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. 250 TL ve üstü siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 250 TL altı siparişlerinizde kargo bedeli 9,90 TL'dir.


Hoopkapıda firması tarafından yapılacak olan hızlı teslimatlı gönderileriniz ücreti 19,90 TL'dir. Outlet, seçili Vakko Chocolate, belirli Home ürünlerinde hızlı teslimat seçeneği bulunmamaktadır. Haftaiçleri ve Cumartesi günleri gün içinde 14:30’dan önce verdiğiniz hızlı teslimatlı siparişleriniz aynı gün içinde teslim edilir.


60 GÜN İÇERİSİNDE DEĞİŞİM & İADE İMKANI

Covid-19 çerçevesinde alınan tedbirler doğrultusunda, 1 Nisan- 31 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen faturaların iade işlemleri, fatura kesim tarihinden itibaren 60 gün olacak şekilde uzatılmıştır.


Vakko Online Shop sitesinden aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 60 gün (2 ay) içerisinde faturanız ile iade edebilir, aynı tutarda başka bir ürün ile Vakko mağazalarından değişim yapabilir, exchange card alabilirsiniz.


Ürün iadesi ve değişimi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi veya faturasıyla birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış, orijinal ambalajının bozulmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.


Ürünlerinizin iadesini Yurtiçi Kargo ve UPS Kargo ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz, Hoopkapıda ile iade seçeneğimiz bulunmamaktadır.


ÜRÜN DEĞİŞİM 

Vakko Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişimi sadece Vakko mağazalarımızdan yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede gidebileceğiniz herhangi bir Vakko mağazamız bulunmuyor ise, ürünleriniz ile gönderilen sevk irsaliyesinin arka tarafındaki iade formunu doldurarak iade talebiniz için ürünü iade adresimize gönderebilirsiniz.


Detaylı bilgi için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.