ÇİZGİLİ ESPRESSO FİNCANI

₺ 1.099 ₺ 949

Çizgili deseniyle öne çıkan Vakko Home espresso fincan seti, siyah ve beyaz renklerin uyumunda göz dolduruyor. Mutfak raf ve dolaplarınızda lüks yansımasıyla sıklıkla kullanabileceğiniz parçalardan birisi olacak ayrıcalıklı tasarım, tek başınıza ve misafirlerinizle beraber içeceklerinizi keyifle yudumlamanızı sağlıyor. Kaliteli porseleni sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunan eşsiz tasarım, sevdikleriniz için de ideal bir armağan oluyor.

Ürün Özellikleri
  • RENK : Grı
  • ÜRÜN ID : M868188279991
  • MARKA : Vakko
  • ÜRÜN GRUBU : Fincan
  • ÜRÜN GRUBU DETAYI : Espresso Cup
  • YAŞAM TARZI : Trend
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.