Bordo rengi ile öne çıkan Ancient Greek Sandals terlik, kendinden zigzag desenli geniş banda sahip tasarımı ile fark yaratıyor. Gün boyu konforlu kullanım sağlayan bu yuvarlak burun tasarım, yaz sezonu için ideal seçim oluyor. Şehir stilinize eşlik edecek bu tasarım, plaj ve havuz stilinizde de kullanıma uyum sağlıyor. Minimal formda tasarımı ile her stile uyum sağlayacak bu tasarım, elbiselerinizle, kaftanlarınızla ve pareolarınızla şık bir görünüm kazandırıyor.

Beden
Ürün Özellikleri
  • RENK : Kırmızı
  • ÜRÜN ID : M400214537
  • MARKA : Ancıent Greek Sandals
  • ORİJİNAL ÜRÜN KODU : Doukanı
  • ÜRÜN GRUBU : Terlik
  • MATERYAL : %99 Polyester, %1 Kauçuk
İade & Değişim

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakko Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.    Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde, hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla değişim ve iade yapılmaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.  Kozmetik, gıda, abiye, takı, aksesuar, gelinlik ve gelinlik aksesuar ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır. Mayo/Bikini, iç giyim alt grup ürünlerinde 14 gün içerisinde hijyen etiketi çıkarılmamış olması kaydıyla iade yapılmaktadır.