• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
CINTELLI E GALLUZZO

ATKI&BERE

₺ 1.795,00

About to run out

Please select a size.

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CINTELLI E GALLUZZO

ATKI&BERE

₺ 1.795,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Siyah rengin hakimiyetinde güçlü ve asil duruşla öne çıkan Cintelli E Galluzzo atkı ve bere takımı, parlak baskılı şık tasarımıyla göz dolduruyor. Soğuk havalarda yün karışımlı dokusu ve yumuşaklığı sayesinde lüks takım, son derece sıcak ve konforlu hissetmenizi sağlıyor. Ponponlu tasarımıyla ayrıcalıklı bir stil sunan tasarım, uyumlu yapısı sayesinde çeşitli palto gibi dış giyimlerle ve ayakkabılarınızla beraber kusursuz bir duruş sağlıyor. Farklı bağlama stillerinde kullanabileceğiniz atkınız ve bereniz, zarif ve şık bir görünüm kazanmanızı sağlayarak stilinizi bir adım öne taşıyor.

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868238519986
  • BRAND: CINTELLI E GALLUZZO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: M1648 LPR Z1080+MY1 NE

CARE

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION