VAKKO LIVE
VAKKO LIVE
OFFLINE SHOP MODA DANIŞMANLIĞI
Vakko, hayallerin ötesinde yepyeni bir deneyime imza atıyor. Mağazalarımız ve ekibimiz artık her yerde yanınızda... Vakko Live 7/24 hizmetleri kapsamında, mağaza çalışma saatlerimiz dahilinde, alanında deneyimli moda danışmanlarımız sizlere özel olarak koleksiyonlarımız konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Vakko mağazalarından tanıdığınız yüzler, WhatsApp hattının diğer ucunda, sizinle kesintisiz iletişim halinde. Yeni gelen ürünler, size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası sizlerle. Vakko Live 7/24 WhatsApp Hattı: 0546 404 40 40 Ayrıca talep edeceğiniz tüm konularda, satış, moda ve hediye danışmanlarımız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.
YEPYENİ BİR VAKKO.COM
VAKKO çatısı altındaki tüm ürün gruplarını ve özel hizmetlerini bir arada bulacağınız VAKKO.COM. Satış Danışmanlığı ile alanında deneyimli ekibimiz koleksiyonlarımız konusunda sizlere özel, dilerseniz görüntülü, olarak yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Ürün Danışmanlığı kapsamında Vakko koleksiyonlarından beğendiğiniz ürünlerin size özel tasarlanması, kişiselleştirilmesi veya beğendiğiniz bir ürünün Vakko kalitesinde sadece size özel üretiminin yapılması konusunda uzman ekiplerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Müşteri Hizmetlerimiz ile tüm konularla ilgili sizlerle kesintisiz iletişim halindeyiz.
ÖZEL GÜNLER
Sevdiklerinize özel günlerde unutulmayacak bir hediye verin. Mükemmel hediyeyi seçmek için mağazalarımızı ziyaret edebilir veya Vakko Online Shop'taki danışmanlarımızdan biriyle iletişime geçebilirsiniz. Hediyenizi istediğiniz adrese, kişiselleştirilebilir bir not ile birlikte teslim edeceğiz. Anneler Günü · Babalar Günü · Doğum Günleri · Evlilik Yıldönümü · Geçmiş Olsun · Nişan · Sevgililer Günü · Yılbaşı
DAVETLİSİNİZ
Vakko dünyasında yer alan en yeni Kadın, Erkek ve Home koleksiyonlarını, Trunk Show’ları ve tüm online Vakko etkinliklerimizi size özel davetiyenizle sezon boyunca dijital platformlarımız üzerinden evinizin konforunda sizlerle buluşturuyoruz. Online etkinliklerimize yıl boyunca www.vakko.com/events linkinden ulaşabilirsiniz.
VAKKO L'ATELIER
VAKKO L’ATELIER’NİN EŞSİZ LEZZETLERİ EVİNİZDE Ödüllü Fransız şeflerimizin yarattığı harikalar bir siparişle kapınızda. Vakko Chocolate, Vakko Patisserie, Vakko Bistrot, Vakko Ice Cream ve Vakko Delight ürünlerini size en güvenli şekilde sunuyoruz. Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak için, vakkolatelier.com 0546 400 4040 VAKKO L’ATELIER X VAKKO ESPACE Deneyimli Vakko Espace ekibi, hazırladığı özel sofralar ile size kendi evinizde dışarıda bir yemek deneyimi yaşatıyor.