• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Siparişi Onayla
Kategoriler Geri
AramaVakko, hayallerin ötesinde yepyeni bir deneyime imza atıyor. Mağazalarımız ve ekibimiz artık her yerde yanınızda…

Vakko Live 7/24 hizmetleri kapsamında, mağaza çalışma saatlerimiz dahilinde, alanında deneyimli moda danışmanlarımız sizlere özel olarak koleksiyonlarımız konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Vakko mağazalarından tanıdığınız yüzler, WhatsApp hattının diğer ucunda, sizinle kesintisiz iletişim halinde. Yeni gelen ürünler, size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası sizlerle.

Vakko Live 7/24 WhatsApp Hattı: 0546 404 40 40

Ayrıca talep edeceğiniz tüm konularda, satış, moda ve hediye danışmanlarımız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.VAKKO çatısı altındaki tüm ürün gruplarını ve özel hizmetlerini bir arada bulacağınız VAKKO.COM

Satış Danışmanlığı ile alanında deneyimli ekibimiz koleksiyonlarımız konusunda sizlere özel, dilerseniz görüntülü, olarak yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Ürün Danışmanlığı kapsamında Vakko koleksiyonlarından beğendiğiniz ürünlerin size özel tasarlanması, kişiselleştirilmesi veya beğendiğiniz bir ürünün Vakko kalitesinde sadece size özel üretiminin yapılması konusunda uzman ekiplerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Müşteri Hizmetlerimiz ile tüm konularla ilgili sizlerle kesintisiz iletişim halindeyiz.


Tüm özel günlerde, sevdiklerinize sizi hatırlatacak Vakko şıklığında hediye seçenekleri özel danışman hizmetimizle mağazalarımızda ve online shop’ta.

Hediyelerinizi dilediğiniz adrese sizin adınıza özel notunuz ile ulaştırmaktan mutluluk duyarız.

Anneler Günü · Babalar Günü · Bayram Hediyesi

Doğum Günü · Doğum Hediyesi · Evlilik Listeleri

Evlilik Yıldönümü · Geçmiş Olsun Hediyesi

Nişan · Sevgililer Günü · Yılbaşı HediyesiVakko dünyasında yer alan en yeni Kadın, Erkek ve Home koleksiyonlarını, Trunk Show’ları ve tüm online Vakko etkinliklerimizi size özel davetiyenizle sezon boyunca dijital platformlarımız üzerinden evinizin konforunda sizlerle buluşturuyoruz.

Online etkinliklerimize yıl boyunca

www.vakko.com/events linkinden ulaşabilirsiniz.


VAKKO L’ATELIER’NİN EŞSİZ LEZZETLERİ EVİNİZDE

Ödüllü Fransız şeflerimizin yarattığı harikalar bir siparişle kapınızda. Vakko Chocolate, Vakko Patisserie, Vakko Bistrot, Vakko Ice Cream ve Vakko Delight ürünlerini size en güvenli şekilde sunuyoruz.

Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak için,

vakkolatelier.com

0546 400 4040

VAKKO L’ATELIER X VAKKO ESPACE

Deneyimli Vakko Espace ekibi, hazırladığı özel sofralar ile size kendi evinizde dışarıda bir yemek deneyimi yaşatıyor.