• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
CHRISTOFLE

CANDLEHOLDER, VERTIGO

₺ 11.960,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CHRISTOFLE

CANDLEHOLDER, VERTIGO

₺ 11.960,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko Home kategorisinin en klasik tasarım ürünlerinden olan ve 2002 yılında Andrée Putman tarafından tasarlanan Vertigo koleksiyonu içerisinde yer alan mumluk, asimetrik halka tasarımıyla ön plana çıkıyor.Sadeliği ve minimal tasarımı ile kendini gösteriyor. Tamamı gümüş kaplama olan mumluk, düz bir yüzey üzerinde yer alan halkaları ile modern ve lüks zevklerin yansıması olarak görünüyor. Vertigo mumluk, dışı gümüş kaplama, 23 santimetrelik ebatı ile de oldukça sade bir duruş sergiliyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Multicolor
  • PRODUCT ID: M357066026220
  • BRAND: CHRISTOFLE
  • PRODUCT LENGTH: Candelabra and Candl

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION